Vitajte na EOS portáli, kde môžete pohodlne spravovať svoje dlhy!

Kto sme?

EOS KSI Slovensko, s.r.o. - sme spoločnosť, ktorá už od roku 1997 na Slovensku úspešne pomáha ľuďom a spoločnostiam zvládnuť svoje dlhy. Staráme sa o pohľadávky našich klientov a Vaše dlhy s vášňou. Citlivo vytvárame priestor na ich bezpečné riešenie a profesionálnu komunikáciu. Disponujeme množstvom skúseností, ktoré sme nadobudli za viac ako dve desiatky rokov úspešného pôsobenia na Slovenskom trhu v oblasti inkasa pohľadávok. Našou prioritou je pomáhať a vzdelávať v oblasti finančnej gramotnosti, to všetko empatickou a priateľskou formou. Ak potrebujete so svojimi dlhmi pomôcť, vitajte, ste na správnom mieste.

Prečo sme vytvorili tento portál?

Portál pre dlžníkov prináša priestor, kde môžete získať užitočné informácie všeobecného charakteru. Zároveň dôležité a aktuálne osobné informácie týkajúce sa Vašich dlhov.

Ako neprihlásený užívateľ máte možnosť nahliadnuť do základných informácií a odporúčaní. Rovnako máte možnosť zaslania štruktúrovanej správy. Po prihlásení získate navyše oprávnenie vidieť podrobný stav svojich dlhov, možnosť priamo vykonať platbu cez internet, upravovať svoje kontaktné informácie či zaslať nám informáciu alebo potrebný dokument.